Jezdecká škola

Představujeme Vám novou jezdeckou školu.

Vzhledem k tomu, že do jezdeckého oddílu nemohou vstoupit -děti, které nejsou schopny v oddíle fungovat samostatně a patří v jízdě na koni mezi začátečníky nebo zda k tomu ještě nemají odpovídající věk, vyřešili jsme tento problém pro Vás takto. 

Jezdecká škola Mašle je určena pro všechny věkové kategorie.

Nabízí spoustu aktivit pro děti i dospělé s využitím koní - kroužky,  výuku jízdy a další akce.
 

Pro děti, které se nechtějí pouze vozit ale chtějí u koní i strávit nějaký čas nabízí JŠ MAŠLE přibližně dvouhodinový skupinový program který zahrnuje veškerou péči o koně. Klienti si zkusí jaké to doopravdy je starat se o koně. Vyzkouší si koně vyčistit, vykydat a nastlat box, nasedlat, nauzdit + cca 15 minut jízdy. 

Program MŮJ KŮŇ:

Program je určen pro děti od 8 let. Jezdit budeme jak v terénu, tak na jízdárně nebo v kryté hale, na lonži. Přibližně jednou za měsíc proběhne lekce kdy děti nebudou jezdit, ale budou se věnovat jiným činnostem (například zlepšovat se v uždění, nandavání ohlávky, vodění koně a práci se země...)
Zaručujeme individuální přístup ke každému dítěti. Kroužek bude probíhat pod dohledem zkušeného instruktora s osvědčením české jezdecké federace.
 

Máša Rettigová
Lenka Jindrová


Lekce probíhá 1x - 2x týdně (podle domluvy) ve dvoře Netluky u Uhříněvsi
pátek: 15:00 – 17:00 hodin
neděle: 09:00 – 11:00 hodin

další termíny po domluvě

Pokud uvidíme, že je dítě již schopné fungovat u koní samostatně, bude mít zájem a pokud bude v jezdeckém oddíle místo, bude moct přestoupit do jezdeckého klubu při VÚŽV.


Kontakty:

www.facebook.com/konemasle

Lenka Jindrová -  604 323 497, e-mail: lenka.jindrova.22@gmail.com
Máša Rettigová -  776 317 908, e-mail: mrettigova@gmail.com 

CENÍK

Program MŮJ KŮŇ

Přibližně dvouhodinový skupinový program který zahrnuje veškerou péči o koně. Klient si zkusí jaké to doopravdy je starat se o koně. Vyzkouší si koně vyčistit, vykydat a nastlat box, nasedlat, nauzdit + cca 15 minut jízdy. Doporučujeme dětem, které se nechtějí pouze vozit, ale chtějí se o koně umět postarat a nějaký čas s ním strávit. Jezdit budeme jak v terénu, tak na jízdárně nebo v kryté hale, na lonži. 

Varianta lekce Cena
Pololetí (docházka 1x týdně) 5 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY

Program vhodný pro každého, pro úplné začátečníky i začínající jezdce. Individuální přístup ke každému klientovi, možný je i výcvik v malých skupinkách (u pokročilejších jezdců).

Vodění Cena
60 minut * 700 Kč
Trénink na jízdárně
(nebo v terénu)
Cena
60 minut * 700 Kč
Permanentka na individuální jízdy Cena
10 lekcí
- při koupi deseti jízd (60 minut *) najednou získáváte jedenáctou zdarma.
7000 Kč

* (45 minut jízdy, 15 minut na přípravu a odsedlání koně).

V ceně je zahrnuto: zapůjčení koně, péče o koně před a po jízdě, výcvik instruktora.